Odvirování notebooku/počítače

Jaké jsou příznaky zavirovaného notebooku?

  • Rozesílání pochybných emailů z vaší schránky
  • Vyskakující okna ve vašem internetovém prohlížeči
  • Vyskakující varovná a podezřelá upozornění v rohu obrazovky
  • Nepřístupná data ve vašem počítači
  • Internetový prohlížeč se chová divně
  • Notebook se chová podivně
  • Antivirus hlásí víry
  • Virus zašifroval data a požaduje výkupné za jejich dešifrování

Víme co děláme

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a kvalifikované práci. Svižný průběh a výborný výsledek zakázky je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si vaší téměř desetileté důvěry.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Odvirování notebooku / Servis PC Hradec Králové

Malware, spyware, ransomware. Že vám tato slova nic neříkají? Není se čemu divit. Notebooky ohrožují miliony druhů virů a některé z nich možná máte i ve svém notebooku. Ani o nich nevíte.

Vývojáři antivirových softwarů jsou za nimi vždy o krok pozadu. Hackeři neustále vylepšují svou armádu virů, aby z vašeho počítače získali data, hesla, nebo třeba peníze z vašeho účtu. Nejde ale jen o nehmotné újmy, které vám mohou viry způsobit. Ty nejtvrdší kalibry mohou z vašeho notebooku udělat drahé těžítko.

Jak se virů zbavit?

V některých případech bohužel nezbývá, než celý notebook přeinstalovat. V našem středisku ale pracujeme s profesionálními nástroji s jejichž pomocí dokážeme většinu virů detekovat a odstranit. Při odstraňování virů můžeme nastavit ochranu vašeho notebooku tak, abychom snížili riziko, že virus chytnete znovu. A jako bonus od nás dostanete pár dobře míněných rad, jak se pro příště virům vyvarovat. Neváhejte se nás zeptat na naši nabídku antivirových řešení.

Jaké viry jsou v současnosti nejčastější?

Trojský kůň, malware, spyware, ransomware, cryptowall, backdoor, bitcoin miner, nebo třeba policejní virus. Virus vám někdy jen hrozí pomocí vyskakovacích oken a spamu, jindy vám úplně zašifruje všechna data v notebooku a požaduje výkupné.

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely