Servis notebooku politého tekutinou

Příčiny a projevy politého notebooku

  • Převrhnuté kafe, čaj, pití do klávesnice notebooku
  • Do notebooku napršelo
  • Notebook spadnul do vany
  • Z notebooku zasmrdělo a už se nespustí
  • Notebook se po kontaktu s tekutinou vypnul
  • Po kontaktu s tekutinou se notebook nezapne
  • Do notebooku nateklo a od té doby nereaguje
  • Po kontaktu s vodou notebook chvíli fungoval a pak se vypnul

Víme co děláme

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a kvalifikované práci. Svižný průběh a výborný výsledek zakázky je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si vaší téměř desetileté důvěry.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Oprava politého notebooku tekutinou / Servis Hradec Králové

K filmu neodmyslitelně patří dobré víno, káva, nebo třeba limonáda. Ani jedno z toho ale rozhodně nepatří do klávesnice. Přesto se tam občas volky nevolky objeví. Co s tím?

Odpojte baterii a rychle to k nám přineste. Všechny součásti politého notebooku nejprve vysušíme. Naši technici vyjmou jednotlivé komponenty, které postupně ručně vyčistí speciálními přípravky. V určitých případech je nutné vyměnit některé součásti, například klávesnici. Takovou situaci naši technici vždy řeší se zákazníkem individuálně. Po vyčištění a zakonzervování ozkoušíme funkčnost jednotlivých komponent i celé sestavy. Poté si můžete s klidným srdcem notebook převzít zpět.

Ihned po polití notebooku:

Odpojte notebook od sítě, pokud to jde, vytáhněte baterii. Má-li váš notebook baterii zabudovanou, notebook rychle vypněte. Každá vteřina se počítá. Pokud tekutina vnikla do notebooku klávesnicí (nejčastější případ), otočte notebook tak, aby mohla vytéct zpět.

Odolejte touze zkusit, zda notebook funguje. V některých případech nezanechá polití na první pohled na notebooku žádné následky. Při kontaktu elektronických součástek s tekutinou ale dochází k oxidaci, která jako rakovina dříve, nebo později zařízení zničí. Proto i když politý notebook funguje (což byste neměli sami testovat), je nutné jej vyčistit.

Životní funkce jsou zajištěny, je čas volat záchranáře na telefonním čísle – 731 555 556 nebo si objednejte náš bezplatný svoz. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely