Výměna/oprava prasklého displeje tabletu

Nejčastější závady displejů tabletů

  • Prasklé dotykové sklo tabletu
  • Prasklý tablet
  • Prasklé sklo tabletu
  • Prasklé LCD tabletu
  • Prasklý displej tabletu
  • Prasklý roh displeje tabletu
  • Tablet má špatné barvy
  • Displej tabletu má rozteklé barvy
  • Displej tabletu se nerozsvítí

Víme co děláme

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a kvalifikované práci. Svižný průběh a výborný výsledek zakázky je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si vaší téměř desetileté důvěry.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Výměna prasklého displeje tabletu / Servis PC Hradec Králové

Prý že střepy přináší štěstí. S úlomky dotykového displeje se v době vzniku tohoto rčení nejspíš nepočítalo. A nebo vlastně jo – máte štěstí, protože jsme tu my. A víme, jak vám pomoci!

Jak vypadá prasklý displej, asi není třeba dodávat. Pokud pohled na váš tablet vypadá jako výhled z okna rumunského taxi, je na čase vyhledat servis. A protože právě čtete tyto řádky, buďte si jistí, že jste našli ten správný.
Pokud je i přes praskliny na skle displej tabletu stále funkční, máte tak trochu štěstí v neštěstí. Nejspíše nebude třeba vyměňovat celý displej, postačí pouze dotykové sklo. A vy ušetříte. Jsou-li na displeji tabletu patrné defekty, například slité pixely nebo skvrny, případně pokud displej přestal fungovat úplně, přichází na řadu výměna celého zobrazovacího aparátu.

Kolik oprava stojí?

Jak jsme již uvedli, obrazovka tabletu se skládá z dotykového skla, tzv. digitizéru, a samotného displeje. Od rozsahu poškození se odvíjí i cena dílů, které jsou k opravě potřeba. Cena náhradního displeje se liší dle modelu tabletu. Za samotnou výměnu obvykle účtujeme 600 korun (viz. ceník). Pokud vás zajímá konkrétní cena opravy, zašlete nám celý název modelu tabletu. My vám obratem sdělíme, na kolik vás oprava displeje vyjde.

Pokud konkrétní model neznáte, stačí tablet donést do našeho střediska. Rádi vám pomůžeme.

Jaké tablety opravujeme?

Noví výrobci mobilních zařízení vyrůstají jako houby po dešti. Naši dodavatelé mají skladem displeje pro většinu v tuzemsku prodávaných tabletů. Vždy je ale lepší se předem informovat, zda máme konkrétní díl k dispozici.

Nejčastěji opravujeme tablety značek Samsung, Asus, Apple, Lenovo, Sony, Huawei, Prestigio, Acer, HP, Microsoft a Sencor.

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely

Sorry, no posts matched your criteria.