Vyčištění chlazení notebooku

Kdy je potřeba notebook vyčistit?

  • Notebook se přehřívá
  • Notebook je hlučný
  • Notebook se při vysoké zátěži vypne
  • Notebook při vysoké zátěži hučí
  • Ventilátor notebooku jede na plné otáčky
  • Notebook se samovolně restartuje
  • Pokud jste notebook nečistili déle než rok
  • Pokud s notebookem pracujete v prašném prostředí, tak je dobré jej nechávat čistit každého půl roku

Víme co děláme

Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a kvalifikované práci. Svižný průběh a výborný výsledek zakázky je pro nás vždy na prvním místě. Vážíme si vaší téměř desetileté důvěry.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Vyčištění chlazení notebooku / Servis Hradec Králové

Dobré vztahy stojí za to udržovat co nejdéle. Pravidelné čištění notebooku prodlouží jeho životnost i o několik let. Zdá se to jako klišé, ale „čistota – půl zdraví” platí u notebooků dvojnásob. Zkuste si obalit hlavu polštářem a dýchat... Nic moc, že? A přesně takhle se cítí váš zaprášený notebook. Není se pak čemu divit, že ztrácí dech – hučení, přehřívání a zpomalené fungování – to vše jsou projevy přítomnosti prachu.

Jak často čistit notebook?

Notebook není sváteční porcelán, ale pokud má správně fungovat, je třeba ho čistit minimálně jednou ročně. Pokud pracujete v prašném prostředí, je lepší svěřit počítač do péče profesionálů častěji. Mimochodem… Víte, kde se počítač zanáší nejrychleji? V posteli. Kdo si občas nedopřeje kratochvíli u filmu s notebookem v peřině, ať hodí kamenem. Zatímco vy relaxujete, váš počítač čistí lůžkoviny od prachu jako vysavač. A podle toho pak vypadá…

Jak probíhá vyčištění notebooku?

Čistý notebook neznamená vyleštěný monitor a vysátou klávesnici. Váš počítač profesionálně rozebereme, pečlivě pročistíme každou součástku a hlavně – vyměníme speciální teplovodivou pastu, která odvádí teplo ze srdce počítače – procesoru. Ta postupem času tvrdne a ztrácí své vlastnosti. Nakonec zbývá už jen kontrola funkčnosti a výkonu všech komponent. Stejně jako plíce nekuřáka, i čistý notebook bude fungovat lépe a déle.

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy notebooku volejte náš servis nebo si objednejte bezplatný svoz z celé ČR. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely